ZACZNIJ TUTAJ

Kim jestem?

michał gronowski

Nazywam się Michał Gronowski. Pasjonuje mnie klasyczne krawiectwo, szczególnie w wydaniu włoskim. Czerpię z tej tradycji i łączę ją ze stylem każualowym.

Z wykształcenia jestem socjologiem i finansistą. Ale zawodowo zajmuję się czymś zupełnie innym – pracuję jako trener osobisty. W pewnym momencie potrzebowałem odskoczni od tematyki fitness i pochłonęła mnie klasyczna moda. Komponowanie ubioru stało się dla mnie świetną zabawą, a szycie na miarę przyprawia mnie o dreszcz emocji.

Na blogu dzielę się swoimi stylizacjami i wiedzą. W przystępny sposób staram się doradzać Czytelnikom, jak dbać o obuwie, wiązać krawat czy jak się ubrać na specjalne okazje.

 

W 2017 roku opuściłem rodzinną Warszawę i razem z żoną zamieszkaliśmy w Szwecji. Od tamtej pory mój blog jest też miejscem, w którym ujawniam trochę szczegółów z życia prywatnego i opowiadam o życiu w Szwecji.

Nie uznaję się za eksperta w dziedzinie ubioru, ale wraz z moimi Czytelnikami codziennie uczę się czegoś nowego. Blog ten jest podróżą w świat swobodnej elegancji.

Kanały social media

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, śledź także moje kanały social media, na których jestem bardzo aktywny.

Dołącz do grupy dyskusyjnej na Facebook

W tej grupie będziesz mógł spotkać i podyskutować z osobami, które zainteresowane są klasyczną modą męską i stylem. Jeśli jesteś początkujący, to również znajdziesz tam miejsce, w którym będziesz mógł zasięgnąć porady i skonfrontować Twoje zdanie. Grupa przede wszystkim ma służyć przyjemności, więc nie spotkasz się tam z wyśmiewaniem mniej doświadczonych członków. Jeśli masz jakieś pytanie do mnie, to jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie będziesz mógł mi je zadać osobiście.

Zapisz się do newslettera

Nie zapomnij dopisać się do newslettera, dzięki któremu nie przegapisz nowości na blogu!

Otrzymuj powiadomienia o najnowszych wpisach lub filmach – jako PIERWSZY.

Ściągnij darmowy poradnik „7 Zasad Eleganckiego Mężczyzny”.

Często wysyłam także informacje o specjalnych promocjach dla moich czytelników.

Formularz znajdziesz po prawej stronie lub poniżej, jeśli oglądasz moją stronę na urządzeniu mobilnym.

Najważniejsze wpisy

Jeśli szukasz najważniejszych informacji o tym, jak ubrać się odpowiednio do danej okazji i jak dbać o detale ubioru – to dobrze trafiłeś. Na blogu Pan Grono, obok moich stylizacji, zamieszczam liczne teksty i filmy poradnikowe. Poniżej przedstawiam listę najpopularniejszych. Linki do nich znajdziesz także po prawej stronie w każdym miejscu na blogu.

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz