Zapisałeś się do newslettera z powodzeniem!

Dziękuję za potwierdzenie subskrybcji newslettera!

pobierz ebook

Od teraz należysz do czytelników, którzy otrzymują powiadomienia od każdym nowym wpisie lub filmie na blogu.Dzięki temu nie przegapisz ich.

Prócz tych informacji, wysyłam czasami wiadomości ze specjalnymi ofertami dla czytelników mojego bloga lub przecenami w sklepach, które Tobie polecam.

Pobierz darmowy ebook klikając na przycisk po prawej stronie. Dzięki niemu dowiesz się o 7 zasadach eleganckiego mężczyzny. Wciel je w życie, a inni to na pewno docenią!

Jeśli jesteś tu po raz pierwszy, zapoznaj się z informacjami poniżej.

Kim jestem?

Nazywam się Michał Gronowski. Pasjonuje mnie klasyczne krawiectwo, szczególnie w wydaniu włoskim. Czerpię z tej tradycji i łączę ją ze stylem każualowym.

Z wykształcenia jestem socjologiem i finansistą. Ale zawodowo zajmuję się czymś zupełnie innym – pracuję jako trener osobisty. W pewnym momencie potrzebowałem odskoczni od tematyki fitness i pochłonęła mnie klasyczna moda. Komponowanie ubioru stało się dla mnie świetną zabawą, a szycie na miarę przyprawia mnie o dreszcz emocji.

Na blogu dzielę się swoimi stylizacjami i wiedzą. W przystępny sposób staram się doradzać Czytelnikom, jak dbać o obuwie, wiązać krawat czy jak się ubrać na specjalne okazje.

W 2017 roku opuściłem rodzinną Warszawę i razem z żoną zamieszkaliśmy w Szwecji. Od tamtej pory mój blog jest też miejscem, w którym ujawniam trochę szczegółów z życia prywatnego i opowiadam o życiu w Szwecji.

Nie uznaję się za eksperta w dziedzinie ubioru, ale wraz z moimi Czytelnikami codziennie uczę się czegoś nowego. Blog ten jest podróżą w świat swobodnej elegancji.

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, śledź także moje kanały social media, na których jestem bardzo aktywny.

Dołącz do grupy dyskusyjnej na Facebook

W tej grupie będziesz mógł spotkać i podyskutować z osobami, które zainteresowane są klasyczną modą męską i stylem. Jeśli jesteś początkujący, to również znajdziesz tam miejsce, w którym będziesz mógł zasięgnąć porady i skonfrontować Twoje zdanie. Grupa przede wszystkim ma służyć przyjemności, więc nie spotkasz się tam z wyśmiewaniem mniej doświadczonych członków. Jeśli masz jakieś pytanie do mnie, to jest to jedno z niewielu miejsc, gdzie będziesz mógł mi je zadać osobiście.

 

Najważniejsze wpisy

Jeśli szukasz najważniejszych informacji o tym, jak ubrać się odpowiednio do danej okazji i jak dbać o detale ubioru – to dobrze trafiłeś. Na blogu Pan Grono, obok moich stylizacji, zamieszczam liczne teksty i filmy poradnikowe. Poniżej przedstawiam listę najpopularniejszych. Linki do nich znajdziesz także po prawej stronie w każdym miejscu na blogu.

 

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz