fbpx

O mnie

pipi uomo 92 florencja pan grono Pan Grono – Michał Gronowski

Z wykształcenia jestem socjologiem i studiowałem finanse i rachunkowość. W 2018 roku rozpocząłem proces szkolenia na pilota samolotów. Jednak najbardziej lubię opowiadać o modzie i dzielić się moimi stylizacjami. Dużą przyjemność sprawia mi takie dobieranie ubrań i dodatków, by uzyskać wyjątkowy, niepowtarzalny efekt. Inspiruje mnie głównie lekki, finezyjny styl włoski.

Na co dzień pracuję jako trener personalny. W 2009 roku wygrałem konkurs czytelników na okładkę magazynu „Men’s Health”. To duże wyróżnienie. Podobnie jak to, że jako jedyny Polak czterokrotnie znalazłem się na okładce tego pisma.

Od połowy 2017 roku mieszkam wraz z Żoną Szwedką w Szwecji, ale wciąż często przyjeżdżam do Polski.

Ten blog jest dla mnie ciekawą odskocznią od tematyki fitness. Od stroju sportowego wolę styl bardziej elegancki. Być może jestem jedynym trenerem osobistym, który na co dzień chodzi pod krawatem.

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga i czerpania z niego wiedzy o tym, co i jak nosić, a także jak dbać o siebie i swój wizerunek. Tym, którzy chcieliby nie tylko zmienić styl ubioru, ale też swoją sylwetkę i kondycję, polecam się jako trener osobisty.

Nie ma nic lepszego niż zdrowe, piękne ciało w ponadczasowym stroju. Takie połączenie zapewnia doskonały wizerunek i dodaje pewności siebie. A przede wszystkim sprawia przyjemność nam samym. Czy nie o to w życiu chodzi?

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Polecam / współpracuję:

top-facebook top-instagram top-youtube top-pinterest top-search top-menu go-to-top-arrow search-close podcast-soundcloud podcast-spotify podcast-itunes podcast-stitcher