fbpx

O mnie

pipi uomo 92 florencja pan grono Pan Grono – Michał Gronowski

Z wykształcenia jestem socjologiem i studiowałem finanse i rachunkowość. Od 2020 roku jestem także pilotem turystycznym. Jednak najbardziej lubię opowiadać o modzie i dzielić się moimi stylizacjami. Dużą przyjemność sprawia mi takie dobieranie ubrań i dodatków, by uzyskać wyjątkowy, niepowtarzalny efekt. Inspiruje mnie głównie lekki, finezyjny styl włoski.

Na co dzień pracuję jako finansista w firmie zarządzającej nieruchomościami. W 2009 roku wygrałem konkurs czytelników na okładkę magazynu „Men’s Health”. To duże wyróżnienie. Podobnie jak to, że jako jedyny Polak czterokrotnie znalazłem się na okładce tego pisma.

Od połowy 2017 roku mieszkam w Szwecji, ale wciąż często przyjeżdżam do Polski. W 2021 roku przeprowadziłem się do stolicy tego kraju – Sztokholmu, gdzie mieszkam z moją partnerką Sandrą.

Ten blog jest dla mnie ciekawą odskocznią od dnia codziennego. Zacząłem prowadzić blog, bo chciałem mieć okazję, by ubierać się bardziej elegancko wtedy, kiedy jeszcze pracowałem jako trener personalny i zwykle chodziłem w dresie.

Zapraszam do odwiedzania mojego bloga i czerpania z niego wiedzy o tym, co i jak nosić, a także jak dbać o siebie i swój wizerunek. Tym, którzy chcieliby zmienić styl ubioru, ale też swoją sylwetkę i kondycję, polecam się jako doradca stylu i trener personalny.

Nie ma nic lepszego niż zdrowe, piękne ciało w ponadczasowym stroju. Takie połączenie zapewnia doskonały wizerunek i dodaje pewności siebie. A przede wszystkim sprawia przyjemność nam samym. Czy nie o to w życiu chodzi?

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Polecam / współpracuję:

top-facebook top-instagram top-youtube top-pinterest top-search top-menu go-to-top-arrow search-close podcast-soundcloud podcast-spotify podcast-itunes podcast-stitcher