fbpx

Współpraca

Dlaczego warto współpracować z blogerem?

Powodów jest kilka. Przede wszystkim autor bloga trafia bezpośrednio do grupy zainteresowanej konkretnym tematem. Pan Grono jest jednym z najchętniej odwiedzanych adresów wśród mężczyzn zainteresowanych modą.

Moi czytelnicy wiedzą, że ten blog jest miejscem, gdzie dzielę się tym, co naprawdę lubię. Prezentuję tu rzetelne opinie o produktach i daję możliwość dyskusji. Dzięki temu blog wpływa na trendy w męskiej modzie.

Na tle innych blogerów z branży wyróżniam się tym, że jestem nie tylko fanem klasycznej elegancji, ale też profesjonalnym modelem oraz trenerem fitness. Moje umiejętności i doświadczenie dają duże pole do popisu przy promocji różnych marek i produktów.

Współpraca ze mną to współpraca z konkretną osobą, a nie z kimś anonimowym, jak wielu aktorów czy modeli zajmujących się reklamą. Odbiorcy wiedzą, że rekomendowane przeze mnie produkty cechuje wysoka jakość. Podejmuję współpracę wyłącznie z firmami, z których usług czy produktów sam bym skorzystał.

Proponowane formy współpracy:

  • funkcja ambasadora, twarzy marki,
  • recenzje produktów,
  • konkursy sponsorowane,
  • reklamowe sesje zdjęciowe,
  • kolekcje autorskie,
  • wykłady o tematyce modowej lub fitness,
  • banery, reklamy.

Jeśli Twoja propozycja wykracza poza wskazane tu formy współpracy, to daj mi znać, jestem otwarty także na nieszablonowe pomysły.

Grupa odbiorców bloga

Większość moich czytelników (60%) stanowią mężczyźni. 40% z nich to grupa w wieku 25-34 lata. Moi odbiorcy zamieszkują głównie duże miasta – Warszawę, Kraków, Poznań, Wrocław, Łódź, Trójmiasto czy Katowice. Dane te pochodzą ze statystyk Google Analytics.

Grupa dominująca wśród czytelników bloga jest daleka od przeciętności. Są to osoby, dla których wyjątkowa estetyka i wysoka jakość to bardzo ważne wartości. Moi odbiorcy to ludzie świadomi swoich wyborów i nie oszczędzający podczas zakupów. Są otwarci na nowe trendy i doceniają klasykę, lubią się wyróżniać. Nie ulega wątpliwości, że wielu spośród czytelników bloga dysponuje ponadprzeciętnymi zarobkami i ma wpływ na opinie w swoim środowisku.

pan grono wspolpraca blog mode meska

 

pan grono współpraca z blogerem

Dokładne statystyki bloga

Nie przedstawiam dokładnych statystyk bloga na stronie, bo zmieniają się one dość szybko.

Dla zainteresowanych współpracą mogę przesłać aktualny Media Kit, który zawiera wszelkie dane statystyczne i demograficzne bloga wraz z jego opisem.

Cennik współpracy

Nie mam zdefiniowanego cennika współpracy. Każdą ofertę rozpatruję indywidualnie, biorąc pod uwagę wiele czynników – czas trwania, stopień zaangażowania czy rodzaj współpracy.

W celu wyceny, proszę o kontakt poprzez pocztę e-mail lub formularz kontaktowy.

Kontakt w sprawie współpracy

Zapraszam do kontaktu: michal@pangrono.pl

Zaufali mi

współpraca z blogerem

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

ZapiszZapisz

Polecam / współpracuję:

top-facebook top-instagram top-youtube top-pinterest top-search top-menu go-to-top-arrow search-close podcast-soundcloud podcast-spotify podcast-itunes podcast-stitcher