fbpx

dbramante1928 już w Polsce

W minionym tygodniu miałem niezmierną przyjemność pojawić się na prezentacji nowej marki na polskim rynku – dbramante1928. Wydarzenie to odbyło się w rezydencji Ambasadora Danii. To niecodzienne miejsce nie jest przypadkowe, bowiem firma dbramante1928 pochodzi właśnie z Królestwa Danii.

Prezentowana marka oferuje galanterię skórzaną i akcesoria do urządzeń elektronicznych z najwyższej jakości skóry full-grain. W ofercie znajdziemy zarówno torby weekendowe, teczki na laptopy jak i etui na telefony komórkowe, czy tablety. Wszystkie akcesoria można dostać z tego samego rodzaju skóry. Możesz stworzyć swój idealny zestaw. Większość konkurencji oferuje swoje produkty z gorszej jakości skóry. Zostało mi to nawet udowodnione na przykładzie mojego oryginalnego etui na iPhone firmy Apple. Zostało wykonane ze zmielonej skóry sklejonej ze sobą specjalną masą.

Naprawdę wiele rzeczy można dowiedzieć się będąc blogerem i nabrać świadomości tego, co się kupuję. Dzięki tej prezentacji wiem, że za cenę oryginalnego etui do mojego telefonu, zawierające około 15% zmiksowanej skóry mogę mieć produkt dużo wyższej klasy.

Ambasador Danii i Pan Grono

dbramante1928_pangrono77

Przechodząc do samego wydarzenia chciałbym wspomnieć, że tym, co przyciągnęło mnie do pojawienia się na tej imprezie była obecność Ambasadora. Nie codziennie można porozmawiać z dyplomatą. Godnym naśladowania jest fakt angażowania się w takie przedsięwzięcia przez placówki dyplomatyczne. Warto wspierać biznes swojego kraju i nasi dyplomaci powinni czerpać z tego przykładu jak najwięcej.

Przebieg prezentacji dbramante1928

Po powitaniu ze strony Ambasadora i Dyrektora Generalnego Dennisa Dressa miałem okazję zapoznać się z produktami firmy w trakcie pokazu mody. Pokaz przygotowany wraz z Agencją Modelek Mango uświetniła obecność polskiego projektanta Jacoba oraz znanej z programu „Top Model” modelki Marty Sędzickiej.

dbramante1928_pangrono76

dbramante1928_pangrono72

Po części oficjalnej był czas na grilla i rozmowy w kuluarach. Prócz mnie z branży blogerskiej byli: Dawid Tymiński – Secondhand Dandy, Michał Frąckiewicz – Meandry Mody Męskiej oraz Paweł Zegarow – Paweł Zegarow blog. Mieliśmy kilka godzin na wymianę spostrzeżeń i rozmowy z przedstawicielami firmy dbramante1928. Ja oczywiście pierwszy wybrałem się po pyszności z grilla.

dbramante1928_pangrono63

Było warto pokazać się w rezydencji Ambasadora, porozmawiać z nim oraz innymi blogerami jak i przedstawicielami marki. Oprócz nas pojawili się także przedstawiciele największych operatorów telefonii komórkowej, dystrybutorzy urządzeń i akcesoriów do urządzeń mobilnych oraz media.

Aktywność charytatywna dbramante1928

Dodatkowo dbramante1928 jest członkiem organizacji o nazwie „LittleBigHelp”. Dąży ona do poprawy jakości życia dzieci żyjących na ulicach i w slumsach w Kalkucie w Indiach. Dzięki wsparciu dzieci mają zapewnioną ochronę swoich podstawowych praw i potrzeb takich jak edukacja, opieka medyczna, dach nad głową i pożywienie. Dbramante1928 wspiera działalność „LittleBigHelp”, aby stworzyć najmłodszym możliwość rozwoju w stabilnym otoczeniu, a tym samym dać im szansę na lepszą przyszłość.

dbramante1928_pangrono91

dbramante1928_pangrono25

Pojawianie się na wydarzeniach tego typu to nie tylko możliwość obejrzenia nowości na rynku, ale także możliwość spotkania ludzi z branży. Jestem w tej branże od niedawna, ale już mogę zauważyć, że ludzie są życzliwi i nastawieni do siebie w pozytywny sposób. To daje dużą motywację do działania i mam nadzieję, że to widać z każdym kolejnym wpisem coraz bardziej.

dbramante1928_pangrono86

dbramante1928_pangrono83

dbramante1928_pangrono45

 

Polecam / współpracuję:

top-facebook top-instagram top-youtube top-pinterest top-search top-menu go-to-top-arrow search-close podcast-soundcloud podcast-spotify podcast-itunes podcast-stitcher