fbpx

Sartorialny… fotel biurowy – MSI CH130 I FABRIC

Komfort siedzenia przy biurku to nie luksus, tylko jedyna możliwa opcja. Sprawdź, co sprawia, że praca i nauka nie męczą mnie tak jak dawniej!

Czy jesteś graczem, czy też nie, wygoda podczas godzin spędzanych przed ekranem jest niezmiernie ważna. Dłuższy czas pracowałem przy komputerze, siedząc na zwykłym krześle kuchennym. Gdy dostałem możliwość przetestowania fotela dla graczy, na początku zastanawiałem się, czy to żart. Teraz żartem wydaje mi się, że tak długo wytrzymałem na kuchennym krześle.

 

fotel MSi

fotel biurowy

 

Na końcu wpisu znajdziesz informację o konkursie MSI, w którym masz szansę wygrania produktów tej marki. Nie zapomnij zapoznać się z nim!

Bo tak zwany fotel gamingowy służy nie tylko do grania. Doskonale sprawdza się, gdy pracujesz nad swoją stroną internetową, uczysz się latania samolotem, dyskutujesz z współpracownikami albo oglądasz coś na YouTube. W tym wpisie przybliżę Wam fotel MSI CH130 I FABRIC, który paradoksalnie ma wiele wspólnego z klasyczną, męską odzieżą.

Zanim o stylu, pomówmy jednak o konstrukcji mebla. Jak widać na zdjęciach, nawiązuje do foteli z rajdowych samochodów. Jest jednak od nich szerszy i wygodniejszy. Posiada ergonomiczny kształt, długie siedzisko i regulowane podparcia ramion. W oczy rzucają się też dodatkowe poduszki, które wspierają kręgosłup w części lędźwiowej i szyjnej. Można je oczywiście odłączyć od fotela – to kwestia budowy ciała i indywidualnych preferencji. Kiedy już dostosujesz mebel do siebie, bez trudu skupisz się na swoich sprawach. Dziś nawet długie godziny pracy nie męczą mnie tak jak kiedyś.

 

fotel do komputera

fotel msi ch130 i fabric

 

Przejdźmy teraz do tego, co łączy nasz fotel z klasyczną odzieżą. Otóż mebel został obszyty oddychającą tkaniną, która przypomina moje spodnie z flaneli. Co więcej, jest równie wygodny. Odkąd go mam, zmieniłem swoje zwyczaj – po raz pierwszy od dawna wolę czytać w fotelu niż w łóżku! Praca w tej pozycji sprzyja robieniu notatek, które pomagają mi porządkować wiedzę.

Dlaczego zdecydowałem się pokazać Wam ten fotel? Bo nauka jest dla mnie ważna i wierzę, że wielu moich czytelników również ceni sobie rozwój osobisty. Jeśli mogę wskazać gadżety, które przybliżają nas do osiągnięcia wyznaczonych celów, to dlaczego nie skorzystać? Oczywiście wpis powstał we współpracy z marką MSI i fotel został mi podarowany do recenzji. Jak zawsze jednak polecam tylko to, co sam sprawdziłem i byłem z testów zadowolony.

 

fotel do grania na komputerze

fotel dla graczy

meble biurowe

 

Jeśli spędzasz wiele godzin dziennie w pozycji siedzącej, to posiadanie takiego fotela ułatwi Ci życie. Po pracy zachowasz więcej energii na to, co lubisz robić w wolnym czasie. Dla mnie będzie to trening lub spotkania z bliskimi. A jak Ty wykorzystasz tę dodatkową energię?

Fotel: MSI CH130 I FABRIC

Spodnie: Zaremba Bespoke

Sweter: J. Lindeberg

Pasek: Silver Ostrich

 

Konkurs MSI – zapoznaj się z tym filmem, zasadami konkursu  i dowiedz co możesz wygrać!

Zadania:

  1. Zaobserwuj kanał MSI na Youtube
  2. Napisz w komentarzu pod tym wideo odpowiedź na pytanie: Jaki produkt MSI najbardziej przydałby Ci się podczas powrotu do szkoły lub do wygodnej pracy? Odpowiedź uzasadnij.

 

fotele biurowe

atpl kurs

msi meble

 

Polecam / współpracuję:

top-facebook top-instagram top-youtube top-pinterest top-search top-menu go-to-top-arrow search-close podcast-soundcloud podcast-spotify podcast-itunes podcast-stitcher