fbpx

Ulubione męskie perfumy według kobiet

Jakie perfumy wybrać, żeby zrobić na niej wrażenie? Mój ranking ulubionych perfum męskich według kobiet.

Które perfumy męskie najbardziej podobają się kobietom? Wykonałem mały research i przygotowałem listę. Przekonaj się, czy są na niej Twoje perfumy!

 

Wielu mężczyzn używa perfum, żeby zrobić wrażenie na paniach. Niektórzy nawet twierdzą, że dobrze dobrany zapach działa jak afrodyzjak. To pewnie zależy od indywidualnych upodobań, ale istnieją zapachy lubiane przez dużą część kobiet. Jakie? Tego dowiesz się z artykułu!

ulubione męskie perfumy według kobiet

 

A skąd ja właściwie wiem, które zapachy robią wrażenie na kobietach? Opieram się na rankingach dostępnych w sieci i na moich własnych obserwacjach. Wiele kobiet komentuje moje wpisy na blogu lub Instagramie. Dzięki temu zdobywam wiedzę o ich preferencjach. No i oczywiście o zdanie zapytałem też moją żonę Martinę.

Niektóre z propozycji to bestsellery z internetowej perfumerii iperfumy.pl partnera tego wpisu. Porównałem swoje typy z ulubieńcami kobiet i dużo pozycji się pokrywa. Chyba mam dobrą intuicję!

Co ciekawe, mój gust trochę się rozmija z gustem Martiny. To pokazuje, że nie zawsze Twój ulubiony zapach zrobi najlepsze wrażenie na partnerce. Warto to brać pod uwagę. Perfumy, tak jak ubrania, dobiera się do okoliczności.

Nie oznacza to oczywiście, że masz pachnieć czymś, czego nie znosisz. Wybrałem takie perfumy, które spodobają się nie tylko kobietom, ale i tobie! Ranking składa się z najbardziej udanych zapachów, cenionych także przez znawców.

 

Ta lista nie jest naukowa i reprezentatywna dla ogółu kobiet. Ale myślę, że możesz zaufać mojemu rozeznaniu i obserwacjom. Oczywiście zachęcam, byś dalej eksperymentował samemu. Jeśli ktoś Ci mówi, że ładnie pachniesz, potraktuj to jako wskazówkę!

ulubione męskie perfumy według kobiet

 

 

 

MĘSKIE PERFUMY LUBIANE PRZEZ KOBIETY

 

5. Terre D’Hermes

To jeden z absolutnych klasyków. Bardzo męski, a zarazem delikatny. Nada się zarówno na dzień, jak i na wieczór.

Zapach jest cytrusowy z odrobiną drewna. Czy to przypadek, że zawsze pojawia się na liście bestsellerów? Nie sądzę!

ulubione_perfumy_meskie_wedlug_kobiet2 terre dhermes

 

4. Christian Dior Fahrenheit

Jeden z najlepszych zapachów w historii. Stracił trochę na prestiżu, bo stał się bardzo modny i przez to także… chętnie podrabiany.

Ale prawdziwy Fahrenheit nadal jest świetny. Drewno, kwiaty i piżmo tworzą niepowtarzalny i łatwo rozpoznawalny zapach. Każda marka chciałaby mieć coś takiego w kolekcji!

ulubione_perfumy_meskie_wedlug_kobiet2 fahrenheit dior

 

3. Acqua di Gio

Bardzo delikatny, odświeżający, cytrusowo-morski zapach. To jeden z tych, które lubi także moja żona. Zresztą nie znam nikogo, kto by był odporny na urok Acqua di Gio. Jest tak delikatny, że nie może się nie podobać. To klasyk, który nigdy się nie zestarzeje. Ja wybrałem wersję PROFUMO.

ulubione perfumy męskie według kobiet

 

2. Bleu Chanel

Kolejny ze świeżych zapachów cytrusowych. W tym wydaniu nuta głowy wzbogacona jest miętą i pieprzem. Nuta serca to Iso E super – pachnie drewnem, kwiatami i imbirem. Baza tych perfum to paczula, piżmo, znowu drewno i wetyweria.

Bleu to jeden z bestsellerów marki Chanel. Nic dziwnego – pasuje na każdą okazję i chyba nikt nie powie, że jest przesadzony albo nieudany.

ulubione_perfumy_meskie_wedlug_kobiet2 chanel bleu

 

1. Chanel Allure Homme Sport

Cytrusy, świeżość, zapach morskiej bryzy i dobra jakość składników – te cechy przemawiają za zaliczeniem tego zapachu do tych, które spodobają się kobietom. Ostrzejsze nuty są na tyle subtelne, że w żaden sposób nie zaburzają kompozycji. To z pewnością jeden z lepszych zapachów skomponowanych przez sławny nos domu Chanel – Jacques’a Polge’a.

ulubione_perfumy_meskie_wedlug_kobiet2 chanel allure homme sport

 

 

Czy zgadzasz się z moimi wyborami? Może któryś z tych zapachów powinien się znaleźć nieco wyżej w zestawieniu? A może w rankingu zabrakło jakichś perfum? Jeśli przekonałeś się, że Twój zapach robi wrażenie na płci pięknej, koniecznie daj znać w komentarzu!

 

ulubione_perfumy _kobiet_pan_grono-6

 

Polecam / współpracuję:

top-facebook top-instagram top-youtube top-pinterest top-search top-menu go-to-top-arrow search-close podcast-soundcloud podcast-spotify podcast-itunes podcast-stitcher