fbpx

Stylowa grupa dyskusyjna na Facebook

W poprzednim wpisie, który podsumowywał poprzedni rok, wspomniałem o pewnych planach na rok 2018. Teraz mogę go Wam już zdradzić. Chciałem utworzyć grupę dyskusyjną na Facebooku, która byłaby rozwinięciem bloga. Moje plany stały się rzeczywistością i grupa dyskusyjna czeka na nowych członków!

Stylowa grupa dyskusyjna ma przede wszystkim skupiać osoby zainteresowane klasyczna modą męską, które chcą wymieniać się spostrzeżeniami, doświadczeniami, a przede wszystkim szukają partnerów do dyskusji. Blog założyłem właśnie po to, by mieć gdzie pisać o moich zainteresowaniach. Grupa jest jego rozwinięciem i daje także Wam okazje do obcowania wśród ludzi z podobnymi zainteresowaniami.

Swoje miejsce w grupie znajda także osoby, które stawiają dopiero pierwsze kroki w drodze do budowania swojego stylu. Grupa dyskusyjna da im szansę zasięgnięcia porady wśród bardziej doświadczonych użytkowników. Będąc jej członkiem masz tez możliwość zadania pytania bezpośrednio mnie.

Mam nadzieję, że wielu z Was znajdzie przyjemność w przynależności do grupy oraz dowie się czegoś nowego.

Grupa dyskusyjna – jej cele

Grupa dyskusyjna ma za zadanie:

  • szerzyć wiedzę na temat klasycznej mody męskiej,
  • jednoczyć osoby zainteresowane klasyczną modą i stylem,
  • doradzać osobom mniej doświadczonym,
  • pobudzać do dyskusji na tematy związane z modą i stylem,
  • zapewniać rozrywkę,
  • umożliwiać kontakt osobom o podobnym zainteresowaniach.

Regularnie będę rozpoczynał dyskusje na różne tematy w tematyce stylu oraz wszystkiego, co jest jemu pokrewne. Dołącz już dziś korzystając z linka poniżej i rozpocznij dyskusję na interesujący Cię temat!

Stylowa Grupa Dyskusyjna jest grupą zamkniętą i znajduję się na Facebook pod adresem: https://www.facebook.com/groups/grono/

grupa dyskusyjna

Polecam / współpracuję:

top-facebook top-instagram top-youtube top-pinterest top-search top-menu go-to-top-arrow search-close podcast-soundcloud podcast-spotify podcast-itunes podcast-stitcher